پخش تراکت تبلیغاتی


پخش تراکت تبلیغاتی

با پیشرفت علم و فناوری روش های نوینی جهت انجام گسترده ی تبلیغات به وجود آمده که هر یک مزایا و معایبی دارند.اگر صاحب کسب و کار نوپا هستید و یا مایلید خدماتی که ارائه می دهید را به دید همگان برسانید، جهت پیشرفت و رونق بیشتر بهتر است از روش مناسب تبلیغاتی استفاده نمایید تا در بازار تبليغات متنوع با قیمت های هنگفت در اوج باشید و بدرخشید،به همین دلیل ما امروز در کنار شماییم تا بتوانید با قیمتی اندک تبلیغات پر بازده و مقرون به صرفه را در اختیار داشته باشید .پخش تراکت  تبلیغاتی روشی مقرون به صرفه و پر بازده می باشد که بسیار مناسب کسب و کارهای نو پا است .همان طور که خوب می دانید پخش تراکت تبلیغاتی و یا هر روش تبلیغی دیگر  اگر توسط افراد حرفه ای که متخصص در انجام آن می باشند اجرا نگردد نه تنها موجب رونق کسب و کار شما نمی شود، بلکه یک دور ریز پول به حساب می آید، به همین دلیل پیشنهاد ما به شما جهت پخش تراکت تبلیغاتی انتخاب یک شرکت خدماتی ویژه می باشد که قادر باشد برترین خدمات را در رابطه با پخش تراکت در اختیارتان قرار دهند.ما امروز در کنار شماییم تا یک مجموعه ی برتر را جهت پخش تراکت تبلیغاتی به شما عزیزان معرفی نماییم که در کنار ارائه ی خدمات برتر قیمت دهی منصفانه ای نیز داشته باشد،مجموعه ی تراکت شهر یک مجموعه ی درخشان، خوشنام و با تجربه می باشد که با برخورداری از کارکنان حرفه ای قادر است برترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند .چنانچه شما  مایل هستید بیشتر با شرکت ارائه دهنده ی خدمات پخش تراکت آشنا شوید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا گوشه ای از ویژگی های  برتر این مجموعه را کنار هم مرور نماییم. راه های ارتباطی با مجموعه ی تراکت شهر بسیار ساده می باشد، فقط کافیست تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا با کمک آن ها بتوانید یک رونق چشم گیری در روند کاری خود ایجاد نمایید.

شماره تماس با ما :

09109055671

ارزان تر از همه جا:

برای خیلی از افراد هزینه های چاپ تراکت تبلیغاتی خیلی اهمیت دارد چرا که مایل هستند با کم ترین هزینه بهترین کیفیت  و نتیجه را دریافت نمایند. جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که الویت اول مجموعه ی تراکت شهر مشتری مداری و توجه به نیاز مشتریان عزیز خود می باشد، در همین راستا مجموعه ی تراکت شهر با قیمت دهی منصفانه و دریافت حداقل ترین سود ممکن در کنار ۲۰ درصد تخفیف،ویژه ی مشتریان خود توانسته رضایت کامل مشتریانش را جلب نماید و با ارائه ی خدمات با کیفیت در کنار قیمت دهی منصفانه خروجی کار خود را تضمین نماید .

پشتیبانی بیست و چهار ساعته:

مجموعه ی تراکت شهر با برخورداری از مشاورین با تجربه به صورت بیست و چهار ساعته و همه  روزه در کنار شماست تا بعد از تماس شما عزیزان با مجموعه ی تراکت شهر به طور کامل با شما مشاوره نمایند و به صورت رایگان راهنماییتان نمایند تا شما بتوانید آنچه را که مد نظر دارید را به اصولی ترین روش به صورت گسترده به دید جامعه ای که مد نظر دارید برسانید. پس منتظر چه هستید با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا برترین های پخش تراکت تبلیغاتی را در اختیار داشته باشید.

پرسنل مجرب و آشنا با متد بازاریابی:

مجموعه ی برتر تراکت شهر با وسواس و دقت بالا پرسنل خود را انتخاب می کند و یکی از پارامتر هایی که در الویت قرار داده آشنایی کمل پرسنل با متد های روز بازاریابی می باشد. پرسنل مجموعه ی برتر تراکت شهر همگی با تمامی اصول پخش تراکت تبلیغاتی آشنا هستند و با حس مسئولیت پذیری بالایی که دارند بدون حتی یک عدد دور ریز به بهترین شکل ممکن تبلیغات شما را با بازدهی بالا انجام می دهد.نیرو های جوان، فعال،مسئولیت پذیر و آموزش دیده با انتخاب خدمات تراکت شهر در اختیار شماست فقط کافیست تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید.

ضمانت خدمات مساوی کیفیت برتر:

وقتی مجموعه ای از کیفیت خدماتی که ارائه می دهد مطمئن باشد تمام خدماتش را همراه ضمانت ارائه می دهد.با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم مجموعه ی برتر تراکت شهر نیز از این قاعده مستثنی نیست و به دلیل این که به کلیه ی خدمات پخش تراکت تبلیغاتی خود ایمان دارد کلیه ی خدماتش را همراه ضمانت ارائه می دهد ،به این صورت که شما می توانید در صورت عدم رضایت تمامی وجه پرداختی را دریافت نمایید.

 

 

 

روش های مختلف پخش تراکت:

همان طور که می دانید پخش تراکت تبلیغاتی روش های مختلفی دارد که شما باید متناسب با نیازتان یکی را برگزینید. پیشنهاد ما به شما این است با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید و آنچه را که مد نظر دارید را با آن ها در میان بگذارید تا مشاورین ما بتوانند به شما در زمینه ی انتخاب درست روش پخش تراکت کمک نمایند،چرا که همان طور که خوب می دانید اگر روش درستی را انتخاب نکنید به بازدهی مورد نظرتان دست پیدا نخواهید کرد.روش های پخش تراکت شامل،چسباندن تراکت با چسب سیریش یا اسپری، گذاشتن تراکت داخل نایلون و پخش به مغازه دارها، چسباندن تراکت کنار آیفون،چسباندن تراکت روی زمین، پخش تراکت لای برف پاک کن ماشین، پخش تراکت به صورت دست به دست و پخش تراکت لای درب منازل می شود.

۱۰ اصول مهم تراکت تبلیغاتی:

اگر شما به مجموعه ی برتر تراکت شهر اعتماد نمایید ما با رعایت اصول برتر زیر باعث رونق چشم گیری در کسب و کار شما می شویم.

 • ۱_فرآیند تهیه و توزیع صحیح تراکت
 • ۲_شناخت درست مخاطبین هدف
 • ۳_مکان و زمان مناسب پخش تراکت
 • ۴_روش صحیح پخش تراکت متناسب با نیاز مشتری
 • ۵_جلب توجه مخاطبین با کلمات برجسته و شفاف
 • ۶_استفاده از فراخوان و عنوان اصلی جذاب
 • ۷_تمرکز بیشتر بر روی خواسته های مشتری
 • ۸_استفاده از کلمات جادویی مانند،تخفیف
 • ۹_توجه به ترکیب رنگ، فونت و تصاویر متناسب با کسب‌و‌کار
 • ۱۰_توجه به گرماژ، جنس و روکش مناسب تراکت

نظارت بر تمام مراحل پخش تراکت:

نیرو های گشتی و موتوری ما به طور مداوم در محل های پخش تراکت رفت و آمد می کنند تا کاملا بر نحوه ی اجرای پخش تراکت تبلیغاتی نظارت داشته باشند.همین عامل به ظاهر ساده موجب می گردد  بازدهی تبلیغات شما بالا برود و هیچ اختلالی درروند کاری رخ ندهد.هم چنین پرسنل مجرب ما می توانند به صورت لحظه ای  گزارش کار را از روند پخش تراکت  در اختیار شما قرار دهند تا خیالتان از تمام جوانب کار راحت باشد.

پوشش دهی سراسری :

برای مجموعه ی درخشان تراکت شهر فرقی نمی کند شما در کدام یک از مناطق تهران قصد پخش تراکت را دارید چرا که هر کجا که مایل باشید ما پحش تراکت تبلیغاتی را برای شما عزیزان انجام می دهیم فقط کافیست با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمایید و بگویید که در کدام منطقه قصد پخش تراکت را دارید آن ها  بهترین نقاط آن منطقه را که جهت پخش تراکت پر بازده و مناسب تبلیغات شما می باشند را به شما عزیزان معرفی می نمایند.تیم حرفه ای و بزرگ تراکت شهر در کنار شماست تا برترین های خود را در تمام نقاط تهران شمال،جنوب ،شرق و غرب خدمت شما مشتریان عزیزان ارائه دهد.

بیش از ۱۰ سال است صادقانه در کنار شماییم:

بی شک یکی از ویژگی های مثبت هر مجموعه ای سال های ارائه ی خدمات و کارنامه ی درخشان آن می باشد. مجموعه ی تراکت شهر نیز با برخورداری از بیش از ۱۰ سال سابقه ی پخش تراکت تبلیغاتی و در کنار شما بودن همواره توانسته رضایت صد در صدی تمام مشتریان خود را جلب نماید چرا که به خوبی با خواسته های شما آشنایی کامل دارد و همواره در تلاش است که از دستاورد های روز دنیا در این زمینه استفاده نماید چرا که خدمتی با کیفیت است که از علم نوین روز الهام بگیرد.ما در کنار شماییم تا مثل همیشه برترین های خود را در اختیارتان قرار دهیم چرا که شما لایق برترین ها هستید.

تراکت پخش کن :

به پخش کننده تراکت، تراکت پخش کن یا کارت پخش کن می گویند.

نکته مهم اینجاست که چون این حرفه کارشکنی های زیادی دارد، نباید مستقیم با توزیع کننده کارت یا تراکت ارتباط برقرار کرد؛ زیرا با این کار مسؤلیت عرضه تراکت بر عهده صاحب کسب و کار می باشد. پس بهتر است با شرکت های حرفه ای و موفق قرارداد بست تا آن ها اوضاع را مدیریت کنند.دلیل این که مدیریت شرکت های تراکت پخش کنی برای این کار بهتر است، این است که  ها معمولاً از افراد توزیع کننده تراکت سفته و کارت ملی می گیرند. زیرا همین سفته و کارت ملی در صورت کارشکنی پروموتر و مفقودی تراکت، جبران خسارت خواهد کرد.در نتیجه شما با انتخاب مجموعه ی حرفه ای تراکت شهر خیالتان از تمام جوانب کار راحت باشد چرا که مدیریت توانای این مجموعه از هر گونه ایجاد اختلال در روند کاری جلوگیری به عمل می آورند و با جمع کردن برترین ها کنار هم همیشه موفق بوده تا با کیفیت ترین خدمات را در زمینه ی پخش تراکت تبلیغاتی در تمام نقاط تهران در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

پخش تراکت بدون محدودیت:

مطمئناً تا به حال برای یک بار هم که شده وارد سایت ها  و یا اینستاگرام شده اید و تبلیغات متعددی نیز دیده اید؛ ولی به این نکته توجه نکرده اید که دیدن متن، حال چه به صورت مقاله و چه به صورت تبلیغ در فضای مجازی و دستگاه دیجیتال، حوصله سر بر است و چشم را به سرعت خسته می کند. ولی یکی از المان های مهم تراکت در سنتی بودن و مطالعه آن می باشد؛ به خصوص اگر در تراکت خود از جملات و کلمات زیبا و سرگرم کننده استفاده کنید،البته این نکته نیز قابل ذکر می باشد که استفاده از رنگ بندی مناسب و همچنین پخش تراکت در مناطقی که از همه نظر پذیرای تبلیغات شما باشند نیز در این امر مهم و حائز اهمیت است.شما با انتخاب خدمات پخش تراکت تبلیغاتی بی حد و مرز آنچه مایل هستید را به دید همگان می رسانید و افراد می توانند هر زمانی که مایل بودنند بارها و بارها تبلیغات شما را مطالعه کنند و از خدماتتان استفاده نمایند.

مراحل انجام کار پخش تراکت:

اگر قصد پخش تراکت را دارید باید چند مرحله ی ساده که در زیر به آن ها اشاره می نمایم را پشت سر بگذارید تا خروجی کار برایتان راضایت بخش باشد. مراحل انجام پخش تراکت در مجموعه ی تراکت شهر به شرح زیر می باشد.

 • ۱_تماس تلفنی و در خواست  پخش تراکت از سمت شما و تخمین قیمت ، زمان پخش و تعداد نیروی لازم از سوی کارشناسان ما
 • ۲_توافق اولیه و تعیین زمان شروع کار
 • ۳_حضور نیروهای ما در محل شما برای دریافت تراکت ها و یا بنرهای تبلیغاتی
 • ۴_پخش توسط نیروهای متعهد و آموزش دیده
 • ۵_گشت موتوری و پیاده و ارسال گزارش کامل برای شما جهت افزایش راحتی خیال شما
 • ۶_اتمام کار و ارائه گزارش

چرا تراکت شهر!

شاید با خود بگویید چرا باید جهت پخش تراکت به مجموعه ی تراکت شهر اعتماد نماییم!!!!! با ما همراه باشید تا کنار هم ویژگی های‌ برتر این مجموعه ی بزرگ را بررسی نماییم.یکی از ویژگی های برتر این مجموعه برخورداری از نیرو های متعهد،آموزش دیده و مسئولیت پذیر است،ویژگی های برتر دیگر برخورداری  از نیرو های متخصص جهت چاپ تراکت ،دستگاه های پیشرفته و به روز،قیمت دهی نازل همراه کیفیت برتر،ارائه ی خدمات به صورت همه روزه و حتی ایام تعطیل،گشت و کنترل مدام توسط نیرو های موتوری،تعهد کاری بالا و دیگر خدمات ویژه و برتر.نیرو های ما با دقت فراوان گلچین شده اند تا  شما بتوانید با پخش تراکت به بالا ترین بازده ی کاری دست پیدا کنید.

کلام آخر:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم دیگر منتظر چه هستید!!!اگر می خواهید با نازل ترین هزینه ها یک تحول چشم گیر در کسب و کارتان ایجاد نمایید و آنچه را که مایل هستید را به دید مجموعه ی وسیعی از افراد برسانید، پخش تراکت تبلیغاتی به دست مجموعه ی برتر تراکت شهر یک گزینه ی کاملا هوشمندانه برای شما می  باشد،پس تلفن را بردارید و با ما در مجموعه ی تراکت شهر تماس حاصل فرمائید. ما به کیفیت خدماتی خود ایمان داریم به همین دلیل مطمئن هستیم بعد از پشت سر گذاشتن یک تبلیغات تراکتی پر بازده ما را به دوستانتان هم معرفی می کنید چرا  که برترین ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

شماره تماس با ما :

09109055671

پخش تراکت در جنوب تهرانپخش تراکت در شرق تهرانپخش تراکت در شمال تهرانپخش تراکت در غرب تهرانپخش تراکت در مرکز تهران

پخش تراکت تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *