پخش تراکت در تهران با بهترین شیوه های پخش و بهترین نیروها آماده به خدمت هستیم اطلاعات بیشتر چاپ تراکت ، کارت ویزیت ، بروشور و ...
پخش تراکت در تهران

تراکت شهر ارائه دهنده خدمات پخش تراکت در تهران با نیروهای ویژه و سابقه طولانی مدت در خدمت شماست تا بتواند کسب و کار شما را توسط تبلیغات محیطی و تراکتی به طرز چشمگیری رشد بدهد . خدمات ما شامل پخش تراکت در سراسر تهران و چاپ تراکت می باشد و همواره به گونه انجام فعالیت می کنیم که رضایتمندی صد در صدی مشتریان جلب گردد ، به همین دلیل است که این مجموعه دارای مشتریان ثابت فراوانی از سراسر تهران و یا حتی حومه تهران می باشد . کافیست یکبار به ما اعتماد نمایید تا کیفیت کاری و پاسخگویی دقیق ما را متوجه شوید و برای همیشه مشتری ما باقی بمانید .

این مجموعه برای تمام سرویس های خود از نیروهای کاملا حرفه ای و کار بلد استفاده می کند به گونه ای که به هیچ عنوان نیروهای بی کیفیت سبب افت اعتبار این مجموعه نگردد ، پس با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید تا بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنیم . تضمین ما به شما برگشت وجه در صورت عدم رضایتمندی شما می باشد . پخش تراکت در تهران از جمله بهترین شیوه های تبلیغاتی برای اکثر کسب و کار ها می باشد به شرطی که توسط یک تیم حرفه ای و متخصص و متعهد صورت پذیرد و گرنه هزینه های شما به راحتی سوخت خواهد شد و ممکن است تراکت های شما هیچ بازدهی نداشته باشند پس حتما در انتخاب شرکت تراکت  پخش کنی دقت فراوانی داشته باشید .

تضمین ما عدم دریافت وجه در صورت نارضایتی شما از انجام کار می باشد 

مناطق تحت پوشش 

خوشبختانه با توجه به سال ها فعالیت این شرکت برای کسب و کار های مختلف به جرات می توان گفت که در تمام مناطق تهران اعم از محلات ، خیابان ها و میدادین و مکان های پر تردد عملیات تبلیغات تراکتی را توانسته ایم انجام بدهیم . پخش تراکت در تهران مجموعه بزرگ تراکت شهر شامل تمامی خیابان ها و کوچه های شهر تهران در مناطق بیست و دو گانه می باشد . نیروهایی که ما برای انجام خدمات مورد نظر شما ارسال می کنیم همگی علاوه بر اینکه به وظایف خود کاملا توجیح هستند همچنین به منطقه خود کاملا مسلط هستند و دچار گمراهی نخواهند شد . برای ما فرقی نمی کند که شما در کجای تهران واقع شده اید یا در کدام مناطق قصد پخش تراکت را دارید کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی نمایند .

گشت مداوم موتوری و پیاده

برای اینکه پخش تراکت به صورت کامل و بدون نقص انجام پذیرد ما نیروهای را به صورت موتوری و پیاده به بازرسی مناطق در حال فعالیت خود ارسال می کنیم تا نیروهای در حال پخش را چک و بازرسی نمایند و برای ما گزارش کار ارسال نمایند . مجموعه تراکت شهر با کوچکترین بی مسولیتی به شدت بر خورد خواهد کرد به همین دلیل نیروهای ما حتی یک عدد از تراکت های شما را هدر نخواهند داد و با بالاترین کیفیت آن ها را پخش می نمایند تا شما بازدهی بهتری از هزینه هایی ک برای تبلیغات نموده اید داشته باشید .

گشت های موتوری و پیاده ما در تمامی مناطق تحت پوشش ما فعالیت می کنند و منحصر به محدوده خاصی نمی باشد . البته ما به کار خود کاملا مطمئنیم به نحوی که حتی اگر خود شما نیز صفر تا صد عملیات پخش را بازرسی نمایید هیچگونه خللی در آن مشاهده نخواهید کرد .

روش های پخش تراکت در مجموعه تراکت شهر

ما می توانیم بنا به نیاز شما با شیوه های متفاوتی تراکتهای تبلیغاتیتان را در هر محله ای از تهران که بخواهید پخش نماییم . این شرکت دارای تجربه و نیروی کافی و ماهر برای انجام کار با بالاترین کیفیت می باشد

پخش به صورت قرار گیری تراکت در نایلکس

با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع ویروس کرونا بهترین روش پخش در نایلکس قراردادن تراکت است با این روش تبلیغات شما به منازل توزیع می گردد و بازخورد چشم گیری خواهد داشت .

چسباندن تراکت 

این روش به صورت یه چسبه و دو چسبه در کنار آیفون منازل ، دیوار مابین خانه ها ، ایستگاه های اتوبوس ، تیر چراغ برق ، جعبه تابلو برقی که کنار پیاده رو ها وجود دارد ، دیوار های سطح شهر و … نصب می گردد . 

پخش به صورت دست به دست

در این روش کارت پخش کن با ظاهری آراسته در محل مورد نظر شما و مکان های پر ترددی همچون درب مترو ، درب مراکز خرید و … قرار گرفته اوراق چاپی را به دست عابرین می رساند .

قرارگیری تراکت درب منازل

تراکت پخش کن به منطقه و محل مورد نظر شما اعزام می شود تا تراکت را پلاک به پلاک لای درب منازل قرار دهد در نتیجه ساکنین آن را دیده و مطالعه می نمایند

قرار دادن در صندوق پستی منازل

نیروی تراکت پخش کن به ازای هر صندوق پستی یک عدد تراکت قرار داده و ساکنین هر واحد بعد از رویت صندوق پستی با تراکت شما مواجه می شوند .

قرارگیری زیر برف پاک کن خودروها

در مکان مورد نظر شما پرسنل ما شروع به فعالیت می نمایند و تراکت ها را زیر برف پاک کن قرار داده تا راننده هنگام ورود به خودرو کارت تبلیغاتی را دیده و با خدمات شما آشنا می گردد .  

تحویل تراکت به مغازه ها

پروموتر یا تراکت پخش کن در این روش برگه های تبلیغاتی شما را به دست مغازه دار ها ، فروشگاه ها ، شرکت ها و … می رسانند تا شما را به کسبه و بازاریان معرفی نمایند .

جمع آوری دیتا

نیروی حرفه ای با ظاهر آراسته و قدرت بیان بالا در اختیار شما قرار می دهیم تا بتواند تراکت ، کارت ویزیت و هر آنچه که شما از اصناف گوناگون و مورد نظر نیاز دارد جمع آوری کند و در پایان اطلاعات جمع آوری شده را به شما تحویل دهند .

متدهای جدید تبلیغات اصناف

دپارتمان ، مشاورین املاک
مطب های زیبایی
سالن آرایشی ، مزون ها
باشگاه های ورزشی
پزشکان ، مطب
مهدکودک ، آمادگی
دفاتروکالت ، قضاوت
طراحی و دکوراسیون داخلی
موسسه ثبت شرکت
مدرسین خصوصی
کافه ، فست فود ،رستوران ، کترینگ
فروشگاه ، هایپرها
کافینت ، گیم نت
آموزشگاه های هنری و زبان های خارجی
دفاتر بیمه ، خدمات مشترکین